Kurucu Yazısı

İnşaat hayatımız; 1973 yılında İstanbul Kumburgaz’da başlamıştır. Ben ve ekibim inşaatlarda çırak olarak çalışmak suretiyle sektöre giriş yaptık. Zamanla dönemin getirdiği bütün zorlukları ve imkansızlıkları sonuna kadar yaşayarak, usta, kalfa ve müteahhit olduk. Çıraklıktan yetişirken benimsediğimiz, prensiplerimizin başında gelen, verilen işi zamanında yapmak ve taahhütlerimize harfiyen uymak vardır.

Bugüne kadar aldığımız işlerin tümünü zamanında, kaliteden asla ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini kutsal sayarak tamamladık. Geçmişte sattığımız gayrimenkullerin sahipleri aradan ne kadar zaman geçerse geçsin firmamıza bizzat bizlere ulaşabilmektedirler. Çıkabilecek herhangi bir sorunda bizlere rahatça ulaşabileceklerini bilmeleri, müşterilerimiz ve çalıştığımız firmaların bizi tercih sebebidir.

Bu şekilde çalışarak başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin çeşitli illerinde ve yurt dışında birçok projeye imza atmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Çalışmalarımızı bizden sonraki nesillerede dahil ederek sürdürmekteyiz. Şirketimiz bünyesinde, İnşaat Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği, Mimarlık, İç Mimarlık, Mali Müşavirlik, Avukatlık gibi branşlarda lisans eğitimi almış aile içinden bireylerin bulunması, sektöre hakimiyetimizi arttırmaktadır.


YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BASRİ DEMİR